Apie mus

Baldai Namams - tai baldų salonų tinklas, vienijantis baldų prekybos įmones, kurios sėkmingai dirba tiek Lietuvoje tiek Latvijoje. Mūsų įmonė gali pasiūlyti individualius baldų ir interjero sprendimus Lietuvoje ir už jos ribų


Esame sukaupę daugiau kaip 25 metų patirtį baldų prekyboje. Salonų tinkle Baldai Namams dirbantys profesionalai padės įgyvendinti Jūsų idėjas, kad galėtumėte sukurti jaukų ir išskirtinį savo namų stilių. Turėdami ilgametę patirtį baldų prekybos ir paslaugų organizavimo srityje galėsime išpildyti visus Jūsų sudėtingiausius norus ir poreikius.


Sėkmingai ir nuosėkliai dirbdami, tapome partneriais su itin patikimais užsienio šalių baldų gamybos ir prekybos lyderiais. Šiuo metu atstovaujame daugiau negu 60 skirtingų užsienio šalių baldų gaminotjų ir siūlome platų kokybiškų klasikinių ir modernių baldų asortimentą, kurį sudaro:


> svetainės baldai;

> miegamojo baldai;

> valgomojo baldai;

> minkšti baldai;


Siekdami patenkinti Jūsų lūkesčius, suteikti jaukumą ir komfortą Jūsų namams, siūlome Jums itin kokybišku baldus, malonų bei kvalifikuotą aptarnavimą bei kompetetingių specialistų konsultacijas, pasirenkant ir projektuojant baldus.