Kampinės sofos

Išskirtinio dizaino minkšti baldai. Kampinės sofos pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamajame kambaryje kokybiška ir išskirtinio dizaino kampinė sofa sukurs vietą, kur galėsite atsipalaiduoti ir jaukiai praleisti savo laiką. Siekiant padidinti jūsų komforto lygį, kampinės sofos buvo sukurtos taip, kad atitiktų net ir pačius griežčiausius dizaino ir funkcionalumo standartus. Dėl savo formos sofos puikiai tiks bet kokiam interjerui. Siūlome įvairius modelius, kurie turi daug variacijų, o tai suteikia daug galimybių kūrybingumo ir patogumo atžvilgiu ir leidžia tilpti į bet kokią erdvę ir dizainą.Kampinės sofos jaukiems ir stilingiems jūsų namams. Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pirkti išsimokėtinai, mokėti grynais ir pavedimu.

Kampinė Sofa Angel

Nuo 3382 €

..

Kampinė Sofa Angel

Nuo 2832€

..

Kampinė Sofa Aron

Nuo 1912€

..

Kampinė Sofa Bloom

Nuo 1779 €

..

Kampinė Sofa Bradley

Nuo 2959 €

..

Kampinė Sofa Derlon

Nuo 1991 €

..

Kampinė Sofa Dexter

Nuo 3140 €

..

Kampinė Sofa Drake

Nuo 3086 €

..

Kampinė Sofa Fred

Nuo 2221 €

..

Kampinė Sofa Ginger

Nuo 2033 €

..

Kampinė Sofa Glove

Nuo 4671 €

..

Kampinė Sofa James

Nuo 2995€

..

Kampinė Sofa Winston

Nuo 1549 €

..

Kampinė sofa Carisma

nuo

Kampinė sofa Carisma. Skandinaviško dizaino minkšti baldai. Išmatavimai: 298x158x80h cmKarkasas: medžio masyvasPagalvių užpildas: pocket tipo spyruoklės ir aukšto elastingumo putų poliuretan..

Kampinė sofa Dianthus

nuo

Kampinė sofa Dianthus. Išmatavimai: 262x165(175)x79(95)h cmKarkasas: medienaPagalvių užpildas: aukšto elastingumo putų poliuretanasSpalvų pasirinkimas: galite rinktis iš itin plataus audinių..

Kampinė sofa Artemisia

nuo

Kampinė sofa Artemisia. Išmatavimai: 296x208x106h cm cmKarkasas: medienaPagalvių užpildas: aukšto elastingumo putų poliuretanasSpalvų pasirinkimas: galite rinktis iš itin plataus audinių ir ..

Kampinė sofa Robust

nuo

Kampinė sofa Robust. Išskirtijio komforto modernūs minkšti baldai. Išmatavimai: 348x176x83h cmKarkasas: medžio masyvasPagalvių užpildas:  aukšto elastingumo putų poliuretanasSpalvų pasi..

Kampinė sofa Avena

nuo

Kampinė sofa Avena. Išmatavimai: 312x172x82(95)h cmKarkasas: medienaPagalvių užpildas: aukšto elastingumo putų poliuretanasSpalvų pasirinkimas: galite rinktis iš itin plataus audinių ir natū..

Kampinė sofa Can-Can

Nuo 1852 €

Prabangaus dizaino minkšti baldai. Kampinė sofa ,,Can-Can'' pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamajame kambaryje ,,Can-Can" sukurs ..

Kampinė sofa Carmen

Nuo 2138 €

Kampinė sofa Carmen. Išskirtinio dizaino minkšti baldai. Kampinė sofa ,,Carmen'' pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamajame kambary..

Kampinė sofa Carmen

Nuo 2642 €

Išskirtinio dizaino minkšti baldai. Kampinė sofa ,,Carmen'' pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamajame kambaryje ,,Carmen" sukurs v..

Kampinė sofa Fuga

Nuo 1807 €

Sofa su šezlongu Fuga. Šiuolaikinio dizaino, ergonomiški minkšti baldai. Kampinė sofa Fuga pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų ..

Kampinė sofa Fuga

Nuo 2111 €

Kampinė sofa Fuga. Šiuolaikinio dizaino, ergonomiški minkšti baldai. Kampinė sofa Fuga pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamajame k..

Kampinė sofa Oratorio

Nuo 1776 €

Kampinė sofa su šezlongu Oratorio. Šiuolaikiško dizaino moduliniai minkšti baldai, poilsis ant šios sofos bus neįtikėtinai komfortiškas. Kampinė sofa ,,Oratorio'' pagaminta iš aukščiausios kokybės med..

Kampinė sofa Soprano

Nuo 3441 €

Šiuolaikinio dizaino, ir išskirtinio patogumo minkšti baldai. Kampinė sofa ,,Soprano" sofa pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamaja..

Kampinė sofa Sincope

Nuo 2877 €

Kampinė sofa su miegamu mechanizmu Sincope. Prabangaus dizaino minkšti baldai. Kampinė sofa Sincope pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų g..

Kampinė sofa Diva

Nuo 2773 €

Kampinė sofa su šezlongu Diva. Elegantiški ir kompaktiški minkšti baldai, su reguliuojamais ranktūriais, bei išskirtiniam patogumui sėdynės išstūmimo trijų padėčių reguliavimo funkcija. Poilsis ant Di..

Kampinė sofa Piuma

nuo

Kampinė sofa Piuma . Prabangaus dizaino minkšti baldai. Išmatavimai: 383x242x63h cmKarkasas: medžio masyvasPagalvių užpildas:  aukšto elastingumo putų poliuretanas, memory foam, žąsų pū..

Rodo nuo 1 iki 30 iš 117 (4 puslapių)