Foteliai

Stilingi ir elegantiški foteliai. Kokybiškas ir stilingas fotelis papuoš tiek klasikinį tiek modernų interjerą. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinori atsikelti. Fotelio dizainas gali būti pritaikytas pagal Jūsų namų stilistiką ir poreikius. Siūlome platų spalvų ir medžiagų pasirinkimą. Galite rinktis iš standartinės austinės, veliūro ar aksominės medžiagos. Taip pat, galimas paltus natūralios odos arba eco odos pasirinkimas. Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pirkti išsimokėtinai, mokėti grynais ir pavedimu.

Fotelis Akka

Nuo 618 €

..

Fotelis Contea

Nuo 684 €

..

Fotelis Sbaiz

Nuo 751 €

..

Fotelis Tilady

Nuo 751 €

..

Fotelis Habanera

Nuo 498 €

Išskirtinio dizaino prabangus fotelis Habanera. Įdomios formos nerūdijančio plieno karkasas suteikia šiam foteliui individualumo. Fotelio atlošas gali būti reguliuojamas pagal norimą komfortą. Patogus..

Fotelis Vivace

Nuo 1405 €

Išskirtinis supamas krėslas Baritono su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduoti ar net..

Fotelis Andante

nuo

Stilingas ir elegantiškas fotelis, besisukantis aplink savo ašį. Šiuolaikinio dizaino įkvėptas fotelis papuoš tiek klasikinį tiek modernų interjerą. Fotelis gali suktis aplink savo ašį. Patogus foteli..

Fotelis Baritono

Nuo 1354 €

Išskirtinis supamas fotelis Baritono su reklainerio funkcija. Šis fotelis skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduoti ar net n..

Fotelis Jet Set

nuo

Modernaus stiliaus fotelis, kuris išsiskiria minkštomis formomis, kurios yra pabrėžiamos kontrastine siūle. Minimalistinio dizaino fotelis Jets Set gali būti užsakomas iš skirtingų audinių. Papildomai..

Fotelis Olivia

Nuo 1395 €

Modernus itališkas krėslas and stilingos metalinės kojos. Krėslas gali suktis aplink savo ašį. Šis baldas yra itin universalus, nes yra modernių ir išlengvintų formų.Dizainas: Bruna VaccherGamintojas:..

Fotelis Melissa

nuo

Stilingas supamas krėslas Melissa su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduoti ar net nu..

Fotelis Basilico

nuo

Stilingas supamas krėslas Basilico su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduoti ar net n..

Fotelis Can Can

Nuo 612 €

Subtilaus klasikinio dizaino KLER Can-Can fotelis. Inovatyvi nugaros atraminė dalis, dėl savo išskirtinės formos ir galimybės keisti padėtį leis puikiai pailsėti po dienos darbų. Šis klasikinio dizain..

Fotelis Fuga

Nuo 591 €

Fotelis Fuga. Šiuolaikinio dizaino, ergonomiški minkšti baldai. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinorės atsikelti. Fotelio..

Fotelis Largo

Nuo 708 €

Fotelis Largo. Retro dizaino minkšti baldai. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinorės atsikelti. Fotelio dizainas gali būti..

Fotelis Sincope

Nuo 1020 €

Fotelis su reglaineriu Sincope. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinorės atsikelti. Fotelio dizainas gali būti pritaikytas ..

Fotelis Traviata

Nuo 866 €

Fotelis Traviata. Prabangaus dizaino minkšti baldai. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinorės atsikelti. Fotelio dizainas g..

Fotelis Diva

Nuo 906 €

Fotelis Diva. Elegantiški ir kompaktiški minkšti baldai, su reguliuojamais ranktūriais, bei išskirtiniam patogumui sėdynės išstūmimo trijų padėčių reguliavimo funkcija. Poilsis ant Divos baldų bus kom..

Fotelis Mezzo

Nuo 682 €

Subtilaus klasikinio dizaino fotelis Mezzo. Šie minkštieji baldai yra modernaus stiliaus, su išskirtinio dizaino chromuotomis kojelėmis. Reguliuojam atlošo atkaltės dalis, leis maloniai atsipalaiduot..

Fotelis Orfeo

Nuo 1292 €

Fotelis Orfeo. Modernaus dizaino minkšti baldai su išskirtinio dizaino chromuoto metalo elementais. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje da..

Fotelis Corrente

Nuo 647 €

Fotelis Corrente. Modernaus ir masyvaus dizaino, minkšti baldai. Puikiai tinka didelėms erdvėms. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar i..

Fotelis Fantasia

Nuo 864 €

Fotelis Fantasia. Klasikinio dizaino minkšti baldai, išsiskiriantys įvairia modulinių dalių variacijų galybe. Dvivietės ir trivietės sofos komplektuojamos su miegamu mechanizmu. Fotelis gali būti su r..

..

Fotelis Toccata

Nuo 776 €

Fotelis Toccata. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinorės atsikelti. Fotelio dizainas gali būti pritaikytas pagal Jūsų namų..

Fotelis Riposta

Nuo 1087 €

Fotelis Riposta, gali būti su automatiniu reglaineriu arba be. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinorės atsikelti. Fotelio ..

Fotelis Alto

Nuo 580 €

Fotelis Alto jame maksimaliai atsipalaiduosite. Patogus fotelio gilumas su stora ir ne per daug minkšta sėdimą dalimi suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilga..

Fotelis Maestro

Nuo 786 €

Fotelis Maestro. Modernaus dizaino minkšti baldai su medžio akcentais porankiuose. Medinės kojelės suteikia lengvumo. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus..

Fotelis Corale

Nuo 637 €

Fotelis Corale. Klasikinio dizaino minkšti baldai su ąžuolo masyvo rėmu. Prabangūs baldai puikiai derės vasaros rezidencijose ar laisvalaikio zonose. Įmontuotas miegamas mechanizmas. Patogus fotelio..

Fotelis Miss

Nuo 622 €

Samoa minkšti baldai fotelis MissIšmatavimai:  88x88x100h cmKarkasas: medisSėdimos dalies aukštis: 45h cmPagalvių užpildas:  aukšto elastingumo putų poliuretanasSpalvų pasirinkimas: gal..

Fotelis Grace

Nuo 741 €

Samoa minkšti baldai fotelis GraceIšmatavimai:  90x92x100h cmKarkasas: medisSėdimos dalies aukštis: 45h cmPagalvių užpildas:  aukšto elastingumo putų poliuretanasSpalvų pasirinkimas: ga..

Rodo nuo 1 iki 30 iš 41 (2 puslapių)