Minkšti baldai

Minkšti baldai jaukiems ir stilingiems jūsų namams. Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pirkti išsimokėtinai, mokėti grynais ir pavedimu.

Pufas Piatto

Nuo 152 €

..

Fotelis Habanera

Nuo 498 €

Išskirtinio dizaino prabangus fotelis Habanera. Įdomios formos nerūdijančio plieno karkasas suteikia šiam foteliui individualumo. Fotelio atlošas gali būti reguliuojamas pagal norimą komfortą. Patogus..

Pufas Tamburo

Nuo 178 €

..

Fotelis Vivace

Nuo 1405 €

Išskirtinis supamas krėslas Baritono su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduoti ar net..

Fotelis Andante

nuo 777 €

Stylingas ir elegantiškas fotelis, besisukantis aplink savo ašį. Šiuolaikinio dizaino įkvėptas fotelis papuoš tiek klasikinį tiek modernų interjerą. Fotelis gali suktis aplink savo ašį. Patogus foteli..

Fotelis Baritono

Nuo 1354 €

Išskirtinis supamas fotelis Baritono su reklainerio funkcija. Šis fotelis skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduoti ar net n..

Fotelis Shindo

nuo 1090 €

Išskirtinio dizaino modernus fotelis. Fotelio karkasas pagamintas iš vientiso metalinio vamzdžio. Sėdima dalis pagamintas iš aukštos kokybės natūralios odos, kuri lengvai apgaubia fotelio karkasą ir s..

Fotelis Odette

nuo 790 €

Stilingas fotelis Odette, kurio forma primena grakščią gulbę. Jūsų patogumui baldo audinys gali būti nuvelkamas.Dizainas: Carlo TrevisaniGamintojas: www.alf.it..

Fotelis Jet Set

nuo 1188 €

Modernaus stiliaus fotelis, kuris išsiskiria minkštomis formomis, kurios yra pabrėžiamos kontrastine siūle. Minimalistinio dizaino fotelis Jets Set gali būti užsakomas iš skirtingų audinių. Papildomai..

Pufas Denny

nuo 465 €

..

Fotelis Olivia

nuo 1355 €

Modernus itališkas krėslas and stilingos metalinės kojos. Krėslas gali suktis aplink savo ašį. Šis baldas yra itin universalus, nes yra modernių ir išlengvintų formų.Dizainas: Bruna VaccherGamintojas:..

Fotelis Melissa

nuo 1190 €

Stilingas supamas krėslas Melissa su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduoti ar net nu..

Fotelis Basilico

nuo 805 €

Stilingas supamas krėslas Basilico su reklainerio funkcija. Šis krėslas skirtas poilsiui po ilgos darbo dienos. Dėl itin aukšto fotelio ergonomiškumo, jame galėsite skaityti, atsipalaiduoti ar net n..

Pufas Platinum Rombi

nuo 253 €

Itališkas pufas rombi platinumDydis: 50x46h cmKolekcija Platinum yra modernaus dizaino. Kolekcijos baldų estetiškumą paryškina chromuota baldo apačia. Šių baldų spalva yra puikiai pritaikoma šiuolaiki..

Soft lova

nuo 1137 €

Itališka lova Soft FoldDydis: 190x216x110h cmAiškios ir apibrėžtos linijos. Aukštomis technologijomis apdorotos geometrinės detalės suteikia "Storm" kolekcijai dinamiškumo. Šilta naturalios medienos s..

Pufas Nostalgia

nuo 319 €

..

Pufas Treviso ECO

nuo 287 €

..

Kampinė sofa Carisma

nuo 1579 €

Kampinė sofa Carisma. Skandinaviško dizaino minkšti baldai. Išmatavimai: 298x158x80h cmKarkasas: medžio masyvasPagalvių užpildas: pocket tipo spyruoklės ir aukšto elastingumo putų poliuretan..

Kampinė sofa Dianthus

nuo 0 €

Kampinė sofa Dianthus. Išmatavimai: 262x165(175)x79(95)h cmKarkasas: medienaPagalvių užpildas: aukšto elastingumo putų poliuretanasSpalvų pasirinkimas: galite rinktis iš itin plataus audinių..

Kampinė sofa Artemisia

nuo 0 €

Kampinė sofa Artemisia. Išmatavimai: 296x208x106h cm cmKarkasas: medienaPagalvių užpildas: aukšto elastingumo putų poliuretanasSpalvų pasirinkimas: galite rinktis iš itin plataus audinių ir ..

Kampinė sofa Robust

nuo 1815 €

Kampinė sofa Robust. Išskirtijio komforto modernūs minkšti baldai. Išmatavimai: 348x176x83h cmKarkasas: medžio masyvasPagalvių užpildas:  aukšto elastingumo putų poliuretanasSpalvų pasi..

Kampinė sofa Avena

nuo 0 €

Kampinė sofa Avena. Išmatavimai: 312x172x82(95)h cmKarkasas: medienaPagalvių užpildas: aukšto elastingumo putų poliuretanasSpalvų pasirinkimas: galite rinktis iš itin plataus audinių ir natū..

Kampinė sofa Can-Can

Nuo 1852 €

Prabangaus dizaino minkšti baldai. Kampinė sofa ,,Can-Can'' pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamajame kambaryje ,,Can-Can" sukurs ..

Fotelis Can Can

Nuo 612 €

Subtilaus klasikinio dizaino KLER Can-Can fotelis. Inovatyvi nugaros atraminė dalis, dėl savo išskirtinės formos ir galimybės keisti padėtį leis puikiai pailsėti po dienos darbų. Šis klasikinio dizain..

Kampinė sofa Carmen

Nuo 2138 €

Kampinė sofa Carmen. Išskirtinio dizaino minkšti baldai. Kampinė sofa ,,Carmen'' pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamajame kambary..

Sofa Carmen

Nuo 1338 €

Išskirtinio dizaino minkšti baldai. Sofa Carmen išskirtinė savo originaliu pavidalu ir komfortu. Ypač patogios atlošo pagalvėlės padės jums sužinoti, koks yra tikrasis komfortas. Sofa Carmen puik..

Kampinė sofa Carmen

Nuo 2642 €

Išskirtinio dizaino minkšti baldai. Kampinė sofa ,,Carmen'' pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamajame kambaryje ,,Carmen" sukurs v..

Kampinė sofa Fuga

Nuo 1807 €

Sofa su šezlongu Fuga. Šiuolaikinio dizaino, ergonomiški minkšti baldai. Kampinė sofa Fuga pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų ..

Kampinė sofa Fuga

Nuo 2111 €

Kampinė sofa Fuga. Šiuolaikinio dizaino, ergonomiški minkšti baldai. Kampinė sofa Fuga pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamajame k..

Fotelis Fuga

Nuo 591 €

Fotelis Fuga. Šiuolaikinio dizaino, ergonomiški minkšti baldai. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinorės atsikelti. Fotelio..

Pufas Fuga

Nuo 375 €

Pufas Fuga. Šiuolaikinio dizaino, ergonomiški minkšti baldai.Pagalvių užpildas:  aukšto elastingumo putų poliuretanas..

Sofa Largo

Nuo 1426 €

Trivietė sofa su miegamu mechanizmu Largo. Retro dizaino minkšti baldai. Galimi išmatavimai- Sofos Largo išmatavimaiPagalvių užpildas:  aukšto elastingumo putų poliuretanasKomplektacija..

Sofa Largo

Nuo 1154 €

Trivietė sofa Largo. Retro dizaino minkšti baldai. Galimi išmatavimai- Sofos Largo išmatavimaiPagalvių užpildas:  aukšto elastingumo putų poliuretanasKomplektacija:Dvivietė sofa 153x98x..

Fotelis Largo

Nuo 708 €

Fotelis Largo. Retro dizaino minkšti baldai. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinorės atsikelti. Fotelio dizainas gali būti..

Kampinė sofa Oratorio

Nuo 1776 €

Kampinė sofa su šezlongu Oratorio. Šiuolaikiško dizaino moduliniai minkšti baldai, poilsis ant šios sofos bus neįtikėtinai komfortiškas. Kampinė sofa ,,Oratorio'' pagaminta iš aukščiausios kokybės med..

U formos minkštas kampas Oratorio

Nuo 3199 €

U formos minkštas kampas Oratorio. Šiuolaikiško dizaino moduliniai minkšti baldai, poilsis ant šios sofos bus neįtikėtinai komfortiškas.Galimi išmatavimai- U formos minkšto kampo Oratorio išmata..

Pufas Oratorio

Nuo 376 €

Pufas Oratorio. Šiuolaikinio dizaino ir trapecijos formos minkšti baldai. Galimi išmatavimai- Pufo Oratorio išmatavimaiPagalvių užpildas:  aukšto elastingumo putų poliuretanas Komplektacija:..

Kampinė sofa Soprano

Nuo 3441 €

Šiuolaikinio dizaino, ir išskirtinio patogumo minkšti baldai. Kampinė sofa ,,Soprano" sofa pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų gyvenamaja..

Sofa Soprano

Nuo 1976 €

Išskirtinio dizaino minkšti baldai. Sofa Soprano išskirtinė savo originaliu pavidalu ir komfortu. Ypač patogios atlošo pagalvėlės padės jums sužinoti, koks yra tikrasis komfortas. Sofa Soprano pu..

Kampinė sofa Sincope

Nuo 2877 €

Kampinė sofa su miegamu mechanizmu Sincope. Prabangaus dizaino minkšti baldai. Kampinė sofa Sincope pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų g..

Sofa Sincope

Nuo 1789 €

Trivietė sofa su miegamu mechanizmu Sincope. Prabangaus dizaino minkšti baldai. Galimi išmatavimai- Sofos Sincope išmatavimaiPagalvių užpildas:  aukšto elastingumo putų poliuretana..

Fotelis Sincope

Nuo 1020 €

Fotelis su reglaineriu Sincope. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinorės atsikelti. Fotelio dizainas gali būti pritaikytas ..

Sofa Traviata

Nuo 1112 €

Išskirtinio dizaino minkšti baldai. Sofa Traviata išskirtinė savo originaliu pavidalu ir komfortu. Ypač patogios atlošo pagalvėlės padės jums sužinoti, koks yra tikrasis komfortas. Sofa Traviata ..

Sofa Traviata

Nuo 1264 €

Išskirtinio dizaino minkšti baldai. Dvivietė sofa Traviata išskirtinė savo originaliu pavidalu ir komfortu. Ypač patogios atlošo pagalvėlės padės jums sužinoti, koks yra tikrasis komfortas. Sofa Travi..

Fotelis Traviata

Nuo 866 €

Fotelis Traviata. Prabangaus dizaino minkšti baldai. Patogus fotelio gilumas suteiks malonų poilsį ir atsipalaidavimo jausmą. Atsisėdus šiame fotelyje dar ilgai nesinorės atsikelti. Fotelio dizainas g..

Kampinė sofa Diva

Nuo 2773 €

Kampinė sofa su šezlongu Diva. Elegantiški ir kompaktiški minkšti baldai, su reguliuojamais ranktūriais, bei išskirtiniam patogumui sėdynės išstūmimo trijų padėčių reguliavimo funkcija. Poilsis ant Di..

Rodo nuo 1 iki 50 iš 296 (6 puslapių)