Svetainės baldai

Realizuokite savo stilingas idėjas su prabangiais svetainės baldais, įskaitant prabangius dizainerių kurtus tv staliukus, komodas, indaujas ir spintas. Išskirtinio dizaino svetainės baldai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, kad galėtumėte pajusti aukščiausią komforto lygį. Jūsų svetainės kambaryje šie kokybiški ir išskirtinio dizaino baldai sukurs vietą, kur galėsite atsipalaiduoti ir jaukiai praleisti savo laiką. Siekiant padidinti jūsų komforto lygį, baldai buvo sukurti taip, kad atitiktų net ir pačius griežčiausius dizaino ir funkcionalumo standartus. Dėl savo išskirtinio dizaino, formos šie baldai puikiai tiks bet kokiam interjerui. Siūlome įvairius modelius, kurie turi daug variacijų, o tai suteikia daug galimybių kūrybingumo ir patogumo atžvilgiu ir leidžia tilpti į bet kokią erdvę ir dizainą. Svetainės baldai jaukiems ir stilingiems jūsų namams. Pristatymas visoje Lietuvoje, galimybė pirkti išsimokėtinai, mokėti grynais ir pavedimu.

Staliukas Wok box

Nuo 577 €

..

Staliukas Life

Nuo 299 €

..

Kavos staliukas Moca

Nuo 237 €

Kokybiškas žurnalinis kavos staliukas. Galima rinktis įvairius apdailos variantusIšmatavimai: d60x45,4..

Kavos staliukas Norman

Nuo 753 €

Kokybiškas žurnalinis kavos staliukas. Galima rinktis įvairius apdailos variantusIšmatavimai: 100x100x33.6h cm..

Kavos staliukas Kobe

Nuo 278 €

Kokybiškas žurnalinis kavos staliukas. Galima rinktis įvairius apdailos variantus..

Staliukas Tuft

nuo

Kokybiškas žurnalinis kavos staliukas. Galima rinktis įvairius apdailos variantus..

..

..

Indauja Ambra (dviejų durų)

nuo

Itališka dviejų durų indauja Ambra Matmenys: 116x49x191h cm Baldas ant elegantiškų kojelių Pagaminta Italijoje Galimi Camelgroup Ambra kolekcijos variantai...

Komoda Ambra su stiklinėmis durelėmis

nuo

tališka trijų durų komoda su stiklinėmis durelėmis ir stalčiuku Matmenys: 179x52x85h cm Baldas ant elegantiškų kojelių. Pagaminta Italijoje Galimi Camelgroup Ambra kolekcijos variantai ..

Vitrina Ambra (vienų durų)

nuo

Itališka vienų durų vitrinaMatmenys: 58x49x191h cmBaldas ant elegantiškų kojelių. Pagaminta Italijoje. Galimi Camelgroup Ambra kolekcijos variantai..

Trijų durų komoda Ambra

nuo

Itališka trijų durų komoda su stalčiukuMatmenys: 179x52x85h cmBaldas ant elegantiškų kojelių. Pagaminta Italijoje. Galimi Camelgroup Ambra kolekcijos..

Komoda Ambra dviejų durų su stiklinėmis durelėmis

nuo

Itališka dviejų durų komoda su stiklinėmis durelėmis Matmenys: 116x52x85h cm Baldas ant elegantiškų kojelių.Pagaminta Italijoje. Galimi Camelgroup Ambra kolekcijos variantai..

Komoda su medinėmis durelėmis Ambra

nuo

Itališka dviejų durų tipo komoda Ambra. Baldas ant elegantiškų kojelių. Pagaminta Italijoje..

Kavos staliukas Ambra

nuo

Itališkas kavos staliukas Matmenys: 118x58x43h cm Baldas ant elegantiškų kojelių. Pagaminta Italijoje Galimi Camelgroup Ambra kolekcijos variantai..

Indauja Accademia

nuo

Itališka svetainės spintelė dengta natūralia ąžuolo faneruote.Galimi matmenys: 120x55,1x187,3h cm..

Komoda dviejų durų Dama Bianco

nuo

Itališka dviejų durų komoda Dama BiancaMatmenys: 135x55,5x87h cmBaldas modernaus lenkto dizaino. Pagaminta Italijoje. Galimi Camelgroup Dama Bianca kolekcijos variantai...

Komoda Roma Walnut glamour keturių durų

nuo

Itališka komoda keturių durų Roma Day walnut glamour Dydis: 200x52x85h cm Kolekcija Roma Day yra modernaus minimalistinio dizaino su itin blizgiais paviršiais. Kolekcija turi kelias spalvas, gali bū..

Komoda Roma bianca keturių durų

nuo

Itališka keturių durų komoda Roma Day bianca Dydis: 200x52x85h cm Kolekcija Roma Day yra modernaus minimalistinio dizaino su itin blizgiais paviršiais. Kolekcija turi kelias spalvas, gali būti riešu..

Komoda dviejų durų La Star Ivory

nuo

Itališka dviejų durų komoda La Star Dydis: 135x55,5x87h cm Kolekcija La Star yra itališkų spalvų mišinio kolekcija, kurioje vyrauja dramblio kaulo spalva su chromo detalėmis. La Star kolekcijos sve..

Platinum komodos ir indaujų komplektas Slim

nuo

Itališkas dviejų vitrinų ir komodos komplektas Slim Platinum Dydis: 265x52x190h cm Kolekcija Platinum yra modernaus dizaino. Kolekcijos baldų estetiškumą paryškina chromuota baldo apačia. Šių baldų ..

Vitrina Platinum dviejų durų Slim

nuo

Itališka dviejų durų vitrina Platinum Išmatavimai: 110x48x190h cm Kolekcija Platinum yra modernaus dizaino. Kolekcijos baldų estetiškumą paryškina chromuota baldo apačia. Šių baldų spalva yra puikia..

Vitrina Dama Bianca (vienų durų)

nuo

Itališka vienų durų vitrina Dama Bianca Dydis: 75x44x198h cm Pagaminta Italijoje.Galimi Camelgroup Dama Bianca kolekcijos variantai...

Indauja Roma Walnut dviejų durų

nuo

Itališka dviejų durų indauja Roma Day walnut Dydis: 110x48x190h cm Kolekcija Roma Day yra modernaus minimalistinio dizaino su itin blizgiais paviršiais. Kolekcija turi kelias spalvas, gali būti riešu..

Indauja Roma White dviejų durų

nuo

Itališka dviejų durų indauja Roma Day white Dydis: 110x48x190h cm Kolekcija Roma Day yra modernaus minimalistinio dizaino su itin blizgiais paviršiais. Kolekcija turi kelias spalvas, gali būti r..

Kavos staliukas Platinum

nuo

Itališkas kavos staliukas Platinum Dydis: 118x58x43h cm Kolekcija Platinum yra modernaus dizaino. Kolekcijos baldų estetiškumą paryškina chromuota baldo apačia. Šių baldų spalva yra puikiai pritaiko..

Staliukas šviestuvui Platinum

nuo

Itališkas mažas staliukas Platinum Dydis: 45x45x53h cm Kolekcija Platinum yra modernaus dizaino. Kolekcijos baldų estetiškumą paryškina chromuota baldo apačia. Šių baldų spalva yra puikiai pritaikoma..

Rodo nuo 1 iki 30 iš 184 (7 puslapių)